Přijď fandit na zápas podzimu a vyhraj!!

by Zdeněk Steiner

Již tuto sobotu (1.9.2018 od 17:00) přijede na náš pažit tým, který budí velké vášně, kdo hádá dobře, že jde od Trubín, tak má pravdu. Rivalita mezi našim mužstvem a Trubínem je obrovská, navíc umocněna událostmi z minulé sezóny při utkání v Trubíně. Toto utkání je pro naše mužstvo velmi důležité a potřebujeme i pořádnou podporu od fanoušků!

Přijď na toto utkání a postav se do kotle, kde budeš neúnavně fandit a nakonec můžeš vyhrát pěkné ceny! Vem si s sebou jakékoliv trubky, řehtačky, klaksony, prostě vše, co dělá pořádný bordel. Připrav si hlasivky a ukažme Trubínu, kdo je tady doma. Vem všechny kamarády a pojď nás povzbudit!! Tohle utkání bude mít náboj od samého začátku a TY u toho nesmíš chybět!!

Pro kotel je vyhrazené místo u klandru!! Zde se bude aktivně fandit, tak se nestyď a zapoj se do povzbuzování svého klubu!

ZELENO-BÍLÁ SÍLÁ #CHYŇAVA!