Pomáháme lidem v nouzi!

by Zdeněk Steiner

Tak jako minulý rok, tak i letos budete mít možnost přispět libovolnou částkou na nákup potravin v projektu NÁRODNÍ POTRAVINOVÁ SBÍRKA 2018 (info: https://narodnipotravinovasbirka.cz/) . 

Minulý rok se vybralo 2020,- CZK! Překonáme to letos?

Jak se můžete zapojit? Stačí při víkendových domácích zápasech (27.10. a 28.10.) našeho „A“ týmu a „B“ týmu dát do připravených pokladniček libovolnou částku peněz, která pak poslouží k nákupu potravin. Tento nákup proběhne 10.11.2018! Vzhledem k tomu, že hrajeme nyní poslední domácí utkání, tak sbírka na našem stadionu probíhá tento víkend. 

Neváhejte a přispějte! Letos chce sbírka upozornit na nelehkou situaci matek samoživitelek. 

Z celého nákupu budou opět pořízeny fotografie. 

Děkujeme všem, co přispějí!

Previous Article
Next Article