SŽ – 1. kolo SK Chyňava – Spartak Žebrák

by Zdeněk Steiner

VSTUP DO SEZÓNY SE NEPOVEDL
1.kolo, Okresní přebor st. žáků, 1.9.18, 14:30 h.

SK CHYŇAVA – SPARTAK ŽEBRÁK      0 : 5 (0:2)

Sestava: Filip JUNGMANN – Martin HOLEČEK, Vít ŠINDELÁŘ, Matyáš ŠAPOVALIV, Jan KUČERA, Kryštof BERNARD – Lukáš PETŘÍK, Antonín LUKÁŠEK(K), David CYNK, Radek DVOŘÁK – Lukáš MEJSTŘÍK, Kateřina VLČKOVÁ

R: Vodička
Diváci: 40

  (Chyňava) První utkání v nové sezóně nás nezastihl v dobré formě. Znatelně chyběl náš nejlepší střelec Josef Hlávka a bylo znát, že do zápasu nemohl zasáhnout ani Gustav Souček. Proto se muselo se sestavou improvizovat. Za celé utkání jsme na soupeřovu branku vystřelili asi 4x a to je na zápas hodně málo. Žebrák byl technicky vyspělejší a měl větší chuť po vítězství. Černou kaňkou na utkání bylo zranění Jana Kučery, který si poranil koleno. V dalším utkání jedeme na půdu TJ Drozdov, který patří mezi favority soutěže.

  Bohužel je znát, že hráčů na vesnici ubývá a nelze konkurovat městům, nebo spojeným vesnicím.

 

Zdeněk Steiner ml.