B – tým: 5. kolo TJ Vižina – SK Chyňava

by Zdeněk Steiner

NEJHORŠÍ UTKÁNÍ BÉČKA ZA CELOU DOBU EXISTENCE
5. kolo, IV. třída, 22.9.18, 13:30 h.

TJ VIŽINA – SK CHYŇAVA          2 : 1 (0:0)
b: 50´ Luboš KOSPRD

Sestava: Jaromír RYNDA – Josef HUSÁK, Lukáš FLÍČEK(K), Tomáš TRÁVNIČKA(70´ Marek LHOTÁK), Luboš KOSPRD(56´ Jaroslav PETRBOK) – Miroslav KRMENČÍK(61´ Patrik PETRBOK), Nikolas ŽÁČEK, Ivan VALACH, Jiří BÍLÝ – Dušan PIVOŇKA, Martin HUSÁK

ŽK: Miroslav Krmenčík, Marek Lhoták, Dušan Pivoňka
R: Vlachopulos P.
D: 55

  (Vižina) Co k tomuto utkání napsat? Můžeme říct, že to bylo jedno z nejhorších utkání a troufám si tvrdit, že to bylo vůbec nejhorší utkání, které naše béčko odehrálo za dobu své existence. Proti týmu, který byl složen převážně z hráčů staré gardy se naši hráči nedokázali vůbec prosadit. Nedostávali jsme se do šancí a to především první poločas, který jsme totálně prochrápali. Souhra byla pryč a klid na kopačkách taky. Úplně jiný obrázek, než-li minulý víkend doma. Druhý poločas byl z naší strany lepší, ale domácí brankář předvedl několik dobrých zákroků a přiváděl naše hráče na pokraj zoufalství. Jediný světlý moment druhého poločasu byl v 50. minutě průnik Luboše Kosprda, který prokličkoval celé hřiště a se štěstím nám zajistil vedení – 0:1. Jenže potom jsme dostali branku z přímého kopu a následně z rohového kopu a bylo to – 2:1. Prostě se nám nic nedařilo a odjeli jsme bez bodu.

Zdeněk Steiner ml.