B – tým: 4. kolo SK Chyňava – Endeco Zdejcina

by Zdeněk Steiner

DIVOKÁ PŘESTŘELKA S DOBRÝM KONCEM
4. kolo, IV. třída, 16.9.18, 13:30 h.

SK CHYŇAVA – ENDECO ZDEJCINA    9 : 6 (5:1)
b: 22´ a 35´ Patrik VLČEK, 30´ a 60´ Václav VANĚK, 20´ Ivan VALACH, 40´ Robert DÓŠA, 55´ Martin HUSÁK, 82´ Jaroslav PIVOŇKA, 85´ Luboš KOSPRD

Sestava: Jaromír RYNDA – Jaroslav PETRBOK, Lukáš FLÍČEK(K), Tomáš TRÁVNIČKA(80´ Jaroslav PIVOŇKA), Josef HUSÁK – Jiří BÍLÝ (75´ Luboš KOSPRD), Ivan VALACH (65´ Jakub ČEŘOVSKÝ), Václav VANĚK, Patrik VLČEK – Martin HUSÁK(82´ Zdeněk STEINER), Robert DÓŠA

R: Chvátal
D: 60

  (Chyňava) Divoká přestřelka nám zajistila konečně tři body do tabulky. Trvalo hodně dlouho, než se nám v nové sezóně povedlo bodovat. Sice jsme brzy inkasovali a museli dotahovat, ale to nám vůbec nevadilo. Hrálo se hezky po zemi a dostávali jsme se do velkých šancí. Bylo tedy pouze otázkou času, kdy to tam spadne. Nakonec se to povedlo ve 20. minutě Ivanu Valachovi, který vyrovnal na 1:1 a uvolnil naše stavidla. Do poločasu to bylo nakonec už 5:1 a lépe se nám dýchalo. V druhém poločase jsme z utkání udělali trošku drama, když jsme soupeři dovolili dotáhnout nás na jeden gól do stavu 7:6, avšak naštěstí se v závěru prosadil J. Pivoňka a Kosprd, kteří nám dali klid a uzavřeli toto divoké utkání.

Zdeněk Steiner ml.