B – tým: 2. kolo SK Chyňava – TJ VČS Tmaň

by Zdeněk Steiner

DALŠÍ DOMÁCÍ DEBAKL
2.kolo, IV. třída, 2.9.18, 14:00 h.

SK CHYŇAVA – TJ VČS TMAŇ              2 : 6 (2:2)
b: 25´ Ivan VALACH, 35´ Václav VANĚK

Sestava: Ondřej Grygar – Josef HUSÁK, Lukáš FLÍČEK(K), Jakub ČEŘOVSKÝ, Jaroslav PETRBOK – Jiří BÍLÝ, Václav VANĚK, Ivan VALACH(45´ Tomáš TRÁVNIČKA), Miroslav KRMENČÍK(54´ Jaroslav PETRBOK st.) – Martin HUSÁK, Jaroslav PIVOŇKA
Vedoucí mužstva: Daniel STEINER

ŽK: Václav Vaněk, Miroslav Krmenčík, Martin Husák, Jakub Čeřovský, Tomáš Trávnička
R: Knotek
D: 55

  (Chyňava) Ani v druhém utkání se výrazný přísun bodů do tabulky nekonal. Ovšem obdržené branky sbíráme ve velkém. Opět se v utkání ukázalo, že důstojně dokážeme odehrát pouze jeden poločas a v tom druhém přichází velký herní úpadek. Tým není špatný, ale výsledky tomu zatím neodpovídají.

V příštím kole se zajíždí do Hýskova, kde nás nečeká nic lehkého.

 

Zdeněk Steiner ml.