OP – 10.kolo – SK Chyňava vs. TJ a SK Tetín

by Zdeněk Steiner

TETÍN BYL NA NÁS PŘIPRAVEN
Okresní přebor, 8.10.2022, 10. kolo, 16:00

SK CHYŇAVA – TJ a SK TETÍN                1 : 1 (1:0)
b: 25’Marek LHOTÁK

Sestava Chyňava: Roman HOSNÉDL – Jan LORENC, Daniel STEINER(K), Lukáš FLÍČEK, Aleš VEJVODA – Adam ROJDL, Václav VANĚK, Marek LHOTÁK(83’Patrik VLČEK) – Filip HOSNÉDL – Zdeněk STEINER, Lukáš KLIMENT(60’Martin HUSÁK)

ŽK: R. Hosnédl, Vaněk, 2x Vejvoda
ČK: Vejvoda
R: J. Špicl – Pánek, Pos
D: 90

  (Chyňava) Očekávány duel potvrdil to, že Tetínu se u nás na hřišti celkem daří a pravidelně tady poslední dobou sbírá body. Začátek utkání nás přistihl v nedbalkách a můžeme děkovat našemu Hosnédlovi v brance, který zase čaroval a držel naše akce nad vodou. Povedlo se nám dostat do vedení a to díky Lhotákovi, který krásně přehodil vyběhnuvšího brankáře. Bohužel se nám v druhém poločasu nedařilo a vše vyústilo v nedovolený zákrok v našem PK, za který byla nařízena penalta, kterou Tetín proměnil. Nakonec z toho byla remíza, která je pro nás spíše ztráta, i když s přihlédnutím na vývoj utkání, tak bod je spravedlivý.