OP – 9. kolo – TJ Čechie Nový Jáchymov vs. SK Chyňava

by Zdeněk Steiner

TOHLE SE NÁM VŮBEC NEPOVEDLO!
Okresní přebor, 2.10.2022, 9. kolo, 16:00

TJ Čechie NOVÝ JÁCHYMOV – SK CHYŇAVA            3 : 3 (0:2)
b: 4’ a 11‘Lukáš KLIMENT, 80’Daniel STEINER

Sestava Chyňava: Ondřej GRYGAR – Aleš VEJVODA, Daniel STEINER(K), Lukáš FLÍČEK, Jakub ŠPAČEK – Adam ROJDL, Václav Vaněk, Maxmilian KUKSA(62’Marek LHOTÁK) – Martin HUSÁK(85’Jan LORENC) – Lukáš KLIMENT(78’Jan BUNCÍK), Filip HOSNÉDL(78’Zdeněk STEINER)

ŽK: D. Steiner, Vaněk, Flíček
R: Kareš – Vodička, Beránek
D: 80

  (Nový Jáchymov) Tahle ztráta nás hodně mrzí. Začátek utkání nás zastihl ve skvělé pohodě a kdybych Kliment proměnil již v první minutě svoji šanci, tak mohl mít hattrick. Ale jak bylo psáno, začátek a vlastně i první poločas byl v naší režii. Bohužel druhý poločas byl z naší strany špatný. Kontaktní branka přišla ihned ve 47. minutě a to nás nahlodalo. Nakonec v 80. minutě vyrovnával náš kapitán D. Steiner na konečných 3:3. Nedá se nic dělat! 3x škoda.