OP – 8. kolo – SK Chyňava vs. TJ Stašov

by Zdeněk Steiner

VYROVNANÉ UTKÁNÍ, KTERÉMU REMÍZA SLUŠELA
Okresní přebor, 24.9.2022, 8. kolo, 16:30

SK CHYŇAVA – TJ STAŠOV         1 : 1 (0:0)
b: 60’Lukáš KLIMENT

Sestava Chyňava: Roman HOSNÉDL – Aleš VEJVODA, Daniel STEINER(K), Lukáš FLÍČEK, Jakub ŠPAČEK – Adam ROJDL, Václav VANĚK(72’Maxmilian KUKSA), Marek LHOTÁK – Martin HUSÁK – Lukáš KLIMENT(66’Jan BUNCÍK), Filip HOSNÉDL

ŽK: R. Hosnédl, Lhoták, Rojdl, Husák, Steiner
R: Bidšovský – Sekerka, Fikrle
D: 80

  (Chyňava) Velice pěkné utkání, kde nás Stašov překvapil svým herním projevem. Bylo vidět, že se jim povedlo posílit kádr a v některých fázích utkání to bylo pro nás velmi těžké. Nakonec jsme se ovšem Stašovu vyrovnali a dostali se do vedení. Škoda, že se nám nepovedlo zužitkovat další šance, které náš tým měl. Remíza zasloužená.