OP – 7. kolo – FC Freyburg Trubín vs. SK Chyňava

by Zdeněk Steiner

PRVNÍ PROHRA V SEZÓNĚ
Okresní přebor, 18.9.2022, 7. kolo, 16:30

FC FREYBURG TRUBÍN – SK CHYŇAVA            4 : 3 (2:1)
b: 21’Marek LHOTÁK, 82’Lukáš KLIMENT, 90’Filip HOSNÉDL

Sestava Chyňava: Roman HOSNÉDL – Jan LORENC, Daniel STEINER(K), Aleš VEJVODA, Jan BUNCÍK – Adam ROJDL, Maxmilian KUKSA(86’Lukáš FLÍČEK), Marek LHOTÁK(74’Václav VANĚK) – Zdeněk STEINER(20’Lukáš KLIMENT), Filip HOSNÉDL, Martin HUSÁK

ŽK: R. Hosnédl, D. Steiner, Kliment, Vaněk
R: J. Špicl – Svárovský, Zikmund
D: 70

  (Trubín) Další zápas náš tým odehrál na hřišti v Trubíně, kde se nám poslední dobou vůbec nedaří. A nutno podotknout, že ani toto utkání se nám nepovedlo. Domácí tým dokázal potrestat naše malé chyby a proměnit je v gólové radosti. Korigování výsledku přišlo bohužel pozdě.