Letní příprava 2018 – TJ Unhošť vs. SK Chyňava

by Zdeněk Steiner

VEDENÍ JSME NEUDRŽELI
Přípravné utkání – 9.8.18 – 18:30 – Unhošť

TJ UNHOŠŤ – SK CHYŇAVA          4 : 3 (1:2)
B: Jaromír Hebeda, Jiří Kříž, Robert Dóša

Sestava: Lukáš DREKSLER – Jan BUNCÍK, Jiří KŘÍŽ, Aleš VEJVODA, Jan Lorenc – Patrik VLČEK, Jakub ČEŘOVSKÝ, Daniel STEINER, Václav VANĚK, Zdeněk STEINER – Jaromír HEBEDA
(střídali: Patrik PETRBOK, Jaroslav PETRBOK, Robert DÓŠA, Marek LHOTÁK, Martin SVOBODA)

(Unhošť) První přípravné utkání v letní pauze bylo naplánováno s účastníkem I. B třídy a to s týmem TJ Unhošť, který s námi hrál už v zimní pauze. Pro některé to byla vůbec první účast na „hřišti“ v letní pauze. Bohužel to je k zamyšlení, jestli všichni odvádějí 100 %!

Utkání jsme zahájili v klidu a snažili se kombinovat, bohužel bylo vidět, že pro některé je míč spíše překážkou, než-li kámošem. Dostáváme se sice do vedení, které také navyšujeme, ale hra je neuhlazená a nekoukatelná. Druhý poločas naše vedení hezkým gólem navyšuje Dóša, ale to je z naší strany vše. Domácí tým, který hrál celý zápas v deseti lidech zjednodušuje hru a využívá našich chyb vzadu k otočení utkání. Toto přípravné klání nabídlo hodně gólů a pro nás i hodně otázek k řešení.

Zdeněk Steiner ml.